20,02,2024

Pushime në Durrës, 65-vjeçari me sklerozë humb kontaktet me familjarët (Foto)

Must Read
Durresi

Sipas një njoftimi të policisë, Maksim Taraj është rreth 1.73 cm, i dobët, dhe ka veshur një palë pantallona ngjyrë gri, një bluzë gri me një shirit ngjyrë blu në pjesën e gjoksit dhe një palë shapka ngjyrë të zezë.

Ky përshkrim është dhënë nga familjarët të cilët kërkojnë ndihmën e çdo qytetari që mund të shohë të afërmin e tyre.

Ai është larguar prej tyre rreth mesditës të ditës së sotme.

Nga deklarimet e familjarëve ka rezultuar se Tarja vuan nga skleroza prej disa vitesh. Policia me të marrë njoftimin ka angazhuar të gjithë forcat dhe vazhdojnë ende kërkimet për të mundësuar gjetjen e tij. Gjithashtu kërkojmë edhe bashkëpunimin e qytetarëve,  të cilët e identifikojnë këtë person janë të lutur të telefonojnë në numrin 0694110217.

img-20160714-wa0000_1468520411-5908923

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img