03,12,2023

Punë e kryer, ky është numri që Xhaka do të bartë te Arsenali (Foto)

Must Read

xhakaarsenal

Granit Xhaka ka arritur marrëveshje me Arsenalin për 43 milionë euro.

Xhaka ndodhet në Londër me vëllanë e tij Taulantin për ta kompletuar kalimin në Arsenal, mëson “Goal.com”, transmeton Gazeta Blic

Mesfushori kosovar ka arritur marrëveshje me Arsenalin dhe duket se 23-vjeçari është shumë pranë finalizimit të marrëveshjes.

Xhaka do të nënshkruajë kontratë katër-vjeçare me Arsenalin dhe ka kërkuar që ta ketë numrin 34 të Francis Coquelin – gjë të cilën mesfushori francez e ka pranuar.

Pasi të ketë nënshkruarm e Arsenalin, Xhaka do të grumbullohet me pjesën tjetër të ekipit të Zvicrës, para kampionatit evropian ‘Francë 2016’. /Gazeta Blic/

xhaka10

The post Punë e kryer, ky është numri që Xhaka do të bartë te Arsenali (Foto) appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img