16,04,2024

Publikohet videoklipi i parë i Anela ft. K-Style – T’kom n’men (Video)

Must Read

Ёshtё publikuar projekti i parё i kёngtares mё tё re nё skenёn muzikore Anela
e cila vjen nё bashkёpunim me reperin e njohur Kenan Nuredini (K-Style),
projekt ky i cili pritet tё jetё me shumё sukses.
Kёnga ёshtё punuar nga kёngёtari dhe producenti 2ton
ndёrsa teksti nga vet reperi K-Style dhe videoklipi nga ‘Bug Production

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img