25,05,2024

Publikohet “Tony Montana” nga Mozzik dhe Getinjo (Video) 

Must Read

Ka kohë që vëllezërit Mozzik dhe Getinjo kanë paralajmëruar projektin e përbashkët.

Bëhet fjalë për këngën “Tony Montana” e cila sapo është publikuar në Youtube.

Muzika është punuar si gjithmonë nga Zzap&Chriss ndërsa teksti nga vetë reperët. Për videoklipin është përkujdesur XL Films.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img