18,06,2024

Publikohet bashkëpunimi i Alban Skenderaj dhe 2Ton

Must Read

Kohë më parë Alban Skenderaj dhe 2Ton paralajmëruan një projekt të përbashkët.

Tashmë pritjes i erdhi fundi pasi kënga me titullin ‘Drejt në zemër’ nga dy artistët e njohur është publikuar, shkruan Indeksonline.

Kënga erdhi me tekst të Albanit dhe 2Ton ndërsa u punua nga Lorenc Alija, për videoklipin u përkujdes ‘Talelli Production’.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e tyre.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img