04,03,2024

Protestohet në Tetovë

Must Read

Protesta do mbahet përpara objektit të Komunës së Tetovës.

Këshilli Organizativ i protestës ka ftuar të gjithë bashkëqytetarët, si dhe shoqatat e ndryshme t’i bashkohen në protestë, e cila fillon në ora 12:00.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img