28,05,2024

Prizren: E mashtron se do t’i bëjë vizë për punë, arrestohet

Must Read

largea-largea-arrestimi-policia-e-kosoves-138423993114299708151436284765

Policia e Kosovës bën të ditur se ka arrestuar një person në Prizren, me dyshimin se ka mashtruar një tjetër duke i thënë se ka një firmë ndërtimore në Suedi dhe mund të rregulloj vizë për punë.

Dhe për këtë i dyshuari nga viktima ka marr para, raporton PrizrenPress.

Gjatë intervistimit i njëjti ka pranuar se ka marr një shumë të parave, por sipas tij ka dështuar ta rregulloj vizën.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /PrizrenPress.com

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img