23,04,2024

Priste 250 kg kokainë, dënohet me 15 vjet burg shtetasi kolumbian

Must Read

 

Ai u arrestua mbrëmjen e 10 qershorit të vitit 2014 në aeroportin e Rinasit. 38 vjeçari i lindur në Kolumbi dhe banues në Spanjë, u arrestua teksa tentoi të ikte nga Shqipëria menjëherë pas sekuestrimit të drogës në Mal të Zi.

Ngarkesa e kokainës ishte nisur nga Ekuadori me një ngarkesë bananesh me destinacion Shqipërinë për t’u shpërndarë më pas.

The post Priste 250 kg kokainë, dënohet me 15 vjet burg shtetasi kolumbian appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img