20,05,2024

Prishtina nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë

Must Read

Është Armend Dallku që ka realizuar sërish nga penalltia për 3:0.
Kapiten Dallku golin e tij të dytë dhe të tretin për Prishtinën në këtë ndeshje e realizoi në minutën e 35’./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img