04,12,2023

Prindi godet me çekan djalin e tij!

Must Read

1-153-641x358 (1)

Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Drenas, pasi që të njëjtit për arsye të pa njohura janë rrahur në mes vete.

Gjatë rrahjes policia bën të ditur se prindi  ka goditur me një çekan djalin e tij duke i shkaktuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img