22,04,2024

Prindërit përgënjeshtrojnë se janë të përfshirë në shitjen e foshnjës

Must Read

Vajza e lindur para 40 ditësh të mërkurën u mor nga shërbimet sociale pasi një ditë më parë në “I-bej” u publikua se shitet për 5.000 euro.

Policia filloi hetim për tregtinë eventuale me njerëz dhe tentoi të përcaktojë kush qëndron pas shpalljes dhe nëse i njëjta është serioze.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img