20,05,2024

Presidentja e Kroacisë para ndeshjes me Rusinë: Do t’ua prishim ëndrrat të gjithëve

Must Read

Pas një ndeshje me shume emocione dhe dramatike, Kroacia siguroi çerekfinalen, duke mposhtur Danimarkën me penallti.
Kitaroviq pas ndeshjes, ka shkuar në zhveshtoren e ekipit kroat për t’i përgëzuar për fitoren.
“Urime të Zjarrtëve. Urime për të gjithë tifozët kroatë”, ka shkruar ajo.
“Jemi pak, por jemi aty, nuk ka rëndësi, do t’ua prishim ëndrrat të gjithëve”, ka vazhduar shkrimi i saj, që ngreh një mesazh të tërthortë për rusët, ku Kroacia në çerekfinale takohet me Rusinë./Lajmi.net/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img