04,06,2023

Presidentja e Kroacisë: Dëshmuam miqësinë e thellë me Kosovën

Must Read

12974327-1017565751643717-3748176271450873752-n_1460138126-53048

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviq në  përmes llogarisë së saj në Facebook ka publikuar një fotografi nga inaugurimi i Thaçit si president në Prishtinë.

Ajo ka shkruar se ka qenë në Prishtinë për të dëshmuar miqësinë e thellë mes Kroacisë dhe Kosovës.

“Sot jam në Prishtinë për të dëshmuar miqësinë e thellë në mes Republikës së Kroacisë dhe Republikës së Kosovës!”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img