21,02,2024

Presidenti malazez i gëzohet rrugës Plavë-Çakorr-Pejë

Must Read
Filip Vujanoviq, president i Malit të Zi

Me këtë rast, ka inkurajuar autoritetet vendore për ndërtimin e rrugës rajonale që lidh Plavën, Çakorrin me Pejën, transmeton lajmi.net.

Sipas të parit të Malit të Zi, kjo rrugë do të ndikojë në shtimin e qarkullimit dhe në zhvillimin e këtij rajoni./lajmi.net

????????????????????????????????????

 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img