15,06,2024

Presidenti Ivanov tërheq të gjitha faljet

Must Read
Gjorge Ivanov

 

Pas tërheqjes së faljeve për 22 politikanë gati një javë më parë, sot ai tërhoqi edhe faljet për 33 të tjerë.

Sipas komunikatës, Ivanov thekson se “ndryshe nga 12 prilli, sot kemi një realitet të ri në Maqedoni, në kushte të kërcënimeve të jashtme dhe rreziqeve të sigurisë, por vendi ka institucione të cilat mund t’i bëjnë ballë edhe këtyre sfidave”.

The post Presidenti Ivanov tërheq të gjitha faljet appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img