03,12,2023

Preferon kthimin në Premier League

Must Read

7-dzeko_7334

Sulmuesi i AS Romës, Edin Dzeko duket se ka vendosur që në fund të këtij sezoni, të largohet nga kryeqyteti i Italisë.

Sipas mediave italiane, sulmuesi boshnjak kërkohet nga klubi turk, Besiktas, por lojtari preferon rikthimin në Premier League.

Ish-futbollisti i Manchester Cityt verën e kaluar iu bashkua Romës, por thuhet se boshnjaku dëshiron rikthimin në ishull.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img