21,05,2024

Postimi i nënës së Ronaldos në Instagram, “konfirmon” kalimin e të birit te Juventusi

Must Read

Vazhdojnë të rriten gjasat për transferimin e Cristiano Ronaldos te Juventusi.
Ish-drejtori i Juves, Luciano Moggi, u shpreh se Ronaldo tashmë ka kryer testet mjekësore me kampionin italian, përcjellë “Lajmi.net”.
E gjasat për kalimin e CR7 në Torino, duket se i ka konfirmuar edhe nëna e tij, Maria Dolores.
Ajo ka postuar një foto në Instagram, duke shkruar: “Pothuajse gati për nesër”.
Sipas mediave italiane, nëna e Ronaldos e ka fjalën për takimin e nesërm që agjenti i lojtarit, Jorge Mendes, do ta mbajë me presidentin e Real Madridit, Florentino Perez, ku do të merret vendimi final rreth telenovelës së aksit Torino-Madrid. /Lajmi.net/

Já quase tudo pronto para amanhã #CasaAveiro
A post shared by Maria Dolores (@doloresaveiroofficial) on Jul 4, 2018 at 10:48am PDT

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img