30,05,2024

Politikani maqedonas kapet në kufi me 99 mijë euro dhe 47 pako ari

Must Read

Sipas informacioneve fillestare bëhet fjalë për 99.000 euro dhe 47 pako ari e cila ende nuk është matur.

Mediat maqedonase shkruajnë se bëhet fjalë për një politikan, por nuk japin identitetin e tij. /TetovaSot/

The post Politikani maqedonas kapet në kufi me 99 mijë euro dhe 47 pako ari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img