19,06,2024

Policia arreston një person në qendër të Prishtinës

Must Read

Policia e Kosovës para pak minutave ka arrestuar një person në Prishtinë, afër Hotelit Grand. Nuk dihet ende motivi i këtij arrestimi.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img