19,04,2024

Policia arreston në Vushtrri dy hajnat e Samsung-it

Must Read

Hetuesit policorë mbi dyshimet e ngritura dhe provat e siguruara me datën 16 tetor 2016 në  Vushtrri  kanë identifikuar dhe kanë arrestuar dy të dyshuarit T. V. 34 vjeçar, dhe F. M. 26 vjeçar, për dyshime të bazuara për vepër penale ‘vjedhje e rëndë’, thuhet në njoftimin e Policisë

Dy të dyshuarve pas procedurave intervistuese nga ana e prokurorit të çështjes u është caktuar masa e ndalimit policor.

Ndaj dy të dyshuarve është iniciuar procedurë për vepër penale ‘vjedhje e rëndë’.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img