23,07,2024

Polici nga Pezë Helmësi vret veten me armën e shërbimit

Must Read
Ilustrim

39-vjeçari me iniciale E.K. ishte në shtëpi kur kreu këtë akt me bashkëshorten dhe prindërit e tij.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar rrethanat dhe shkaqet e vetëvrasjes.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img