02,12,2023

Policët zhveshin me dhunë një qytetar ( Foto/Video)

Must Read
Policia ne Tirane/Foto Arkiva

Dëshmitarë në vendngjarje i thanë lapsi-t se skena, në dukje si operacion arrestimi i ndonjë super të kërkuari, ndodhi thjesht dhe vetëm për shkak të rezistencës që qytetari shfaqi kundrejt uniformave blu, shkruan lapsi.al.

“Përplasja nisi kur qytetari nuk po u bindej policëve dhe ata filluan ta shanin.

Ai kërkonte shpjegime, kurse policët me pretekst se po e kontrollonin, e zhveshën lakuriq”, tha një dëshmitar për lapsi-n.

Ngjarja shokuese ndodhi përballë Hotel Rogner në një orë dhe vend, jo pak të frekuentuar nga njerzit. Në çdo vend të botës, cilado qoftë arsyeja e kontrollit, zhveshja lakuriq do të bëhej pas shoqërimit të të dyshuarit në ambientet e rajonit dhe jo në mes të Bulevardit./ lajmi.net

https://dailymotion.com/video/x4654bx

The post Policët zhveshin me dhunë një qytetar ( Foto/Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img