18,05,2024

Pogba: Messi më bën ta dua futbollin

Must Read

Ylli francez ka thënë se Lionel Messin e bën atë që ta dojë futbollin, duke e cilësuar argjentinasin si më të mirin në botë.
“Ne kemi luajtur kundër lojtarit më të mirë në botë në 10 vitet e fundit, sa herë e shoh unë mësoj prej tij”, ka deklaruar Pogba pas ndeshjes.
“Ai më bën ta dua futbollin, por ne duam të luajmë kundër më të mirëve dhe sot fituam kundër më të mirit”.
“Çfarë mund të them për Messin, ai gjithmonë do të mbetet idhulli im si lojtar dhe si person”./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img