25,05,2024

Plisat: Ja pse e bojkotuam ndeshjen me Bashkimin

Must Read

plisat-1-780x439

Sigal Prishtina mezi mposhti Bashkimin në gjysmëfinalen e parë të Play Offit, por ajo që ra në sy ishte mungesa e Plisave.

Tifozeria bardhekaltër bojkotuan klubin, derisa udhëheqësi i tyre, Albert Kastrati, ka treguar për Olle, arsyen e mungesës.

Sipas, bojkoti lidhet me shfaqjen e flamurit të Kosovës pas finales së fituar ndaj Mornarit, në Ligën Ballkanike

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img