29,05,2024

Plani i Dritës për ndeshjen e madhe ndaj Malmos në Ligën e Kampionëve

Must Read

Ndërkohë, tani do të ndeshet me kampionin e Suedisë, Malmon.
Për këtë sfidë dhe duelet tjera eventuale të ‘Championsit’, por edhe të futbollit kosovar, trajneri Bekim Isufi ka zbuluar se do t’i transferojnë edhe dy ose tre futbollistë, shkruan Gazetasheshi.com.
“Ne do t’i marrim edhe dy-tri përforcime tjera. Malmo është në një nivel tjetër për dallim me dy skuadrat që jemi ndeshur”, është shprehur Isufi.
Drita ndeshjen e parë me Malmon do ta luajë më 10 korrik në Mitrovicë, kurse të kthimit më 17 korrik në Suedi.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img