23,04,2024

Plan arratisjeje nga burgu i Fushë Krujës

Must Read
Burgu i Fushë Krujës

Burime të “Panorama.al” thonë se prej 10 ditësh qarkullon një informacion, i siguruar nga DAP dhe Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve se të burgosurit atje mund të tentojnë të përfitojnë nga mungesa e vëmendjes së rojeve të sigurisë dhe të arratisen.

Për këtë arsye, janë dërguar nga Tirana dhe Lezha punonjës të policisë së rendit dhe atyre të burgjeve.

Ky informacion, ka alarmuar policinë e shtetit dhe atë të burgjeve. Nuk dihet ende nëse ka ndonjë emër specifik në këtë burg që po planifikon ndonjë arratisje.

Mësohet se zyrtarët kanë marrë të gjitha masat që gjithçka të jetë nën kontroll.

The post Plan arratisjeje nga burgu i Fushë Krujës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img