21,04,2024

Plagosje me thikë në Tiranë

Must Read
Thike

Mësohet se ngjarja ka ndodhur tek kryqëzimi i shkollës së Bashkuar.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se ka mbetur i plagosur Ergys Metolli. Policia ka bërë të mundur arrestimin e autori.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img