02,12,2023

Plagosja me armë në një pikë bastesh në Vlorë, arrestohet i dyshuari

Must Read

I arrestuari është Elton Zotaj, 36 vjeç, i cili plagosi me armë në këmbë 37-vjeçarin me iniciale RR.M.

Ngjarja ndodhi në një pikë bastesh në lagjen ‘Lef Sallata’. I plagosuri u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Uniformat blu sekuestruan  edhe pistoletën “Glock” me të cilën është kryer plagosja, si dhe është kapur në flagrancë poseduesi i saj, Edmond Maskaj, i përfshirë në këtë konflikt.

The post Plagosja me armë në një pikë bastesh në Vlorë, arrestohet i dyshuari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img