24,05,2024

Plagoset me armë në Manastir një ish-deputet

Must Read

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Karposh të Manastirit, teksa anëtari i partisë më të madhe opozitare maqedonase ka qenë duke ndenjur në trotuar dhe duke biseduar me disa miq.

Plumbi ka përfunduar në kofshën e tij, por pasi ka marrë ndihmen spitalore, tani ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tani për tani nuk ka informacione se kush dhe prej nga ka gjuajtur me armë.

The post Plagoset me armë në Manastir një ish-deputet appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img