22,06,2024

Plagosen me armë zjarri dy vëllezër

Must Read
Arme zjarri

Forcat e policisë mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve dhe identifikimin e autorëve të saj.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img