29,09,2023

Pique e zbulon: Ronaldo – Messi, ky është më i miri (Video)

Must Read

messi-ronaldo

Gerard Pique në një intervistë ka treguar se kush është më i mirë në mes të Messit dhe Ronaldos.

Pique realizoi një intervistë me ish-bashkëlojtarin e tij te Manchester United, Rio Ferdinand, dhe tregoi zgjedhjen e tij në mes të Messit dhe Ronaldos.

Pique është një ndër futbollistët e rrallë i cili ka luajtur me të dy këta yje, dhe kur 29-vjeçari u pyet për të dy rivalët, përgjigja e tij ishte shumë e thjeshtë.

“Messi nuk është njeri, ndërsa Ronaldo është më i miri prej njerëzve”, tha Pique.

Shikoni intervistën e Piques më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img