23,04,2024

Pezullohet nga puna, zv.drejtoresha pi ilaçe dhe përfundon në spital

Must Read

Drejtoria Arsimore Rajonale e ka shkarkuar nëndrejtoreshën sepse ajo ka zëvendësuar drejtoreshën e shkollës A. M. duke dhënë mësim në vend të saj, kur drejtoresha ndodhej jashtë shtetit.

Nëndrejtoresha D. S. e ka cilësuar si të padrejtë vendimin e Drejtorisë Arsimore Rajonale dhe për këtë arsye ka marrë sasinë e ilaçeve.

Pas trajtimit mjekësor ajo është kthyer në shtëpi, jashtë rrezikut për jetën.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img