23,02,2024

Petrit Zogaj ironizon keq me VV-në dhe AAK-në

Must Read

petrit-zogaj

Opinionisti Petrit Zogaj  përmës një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka ironizuar me dy partitë opozitare VV-në dhe AAK-në, të cilat nuk janë koordinuar mes vete për caktimin e protestës së radhës.

Zogaj në ironinën  tij e ka implikuar edhe gazetarin e mirënjohur, Baton Haxhiu, për të cilin thotë se e ka për detyr t’i ” pajtojë paritë mes vete.

“Kurgjo puna e Baton Haxhiut, që sa vjet edhe s’ka kriju një zëvendës për këso ngjarjesh, sot ka qenë i zënë me punë tjera, derisa partitë opozitare kanë mbet pa komunikim” , ka shkruar Zogaj.

Ky është positimi i plotë i Zogajt:

“A eshte dikush qe ndermjeteson dhe jua jep numrat e telefonave dhe email-at LVV dhe AAK-se, sepse po ankohen qe kane marre vendime pa dijenin e njera-tjetres. e Kurgjo puna e Baton Haxhiut, qe sa vjet edhe s’ka kriju nje zevendes per keso ngjarjesh, sot ka qene i zene me pune tjera, derisa partite opozitare kane mbet pa komunikim.”

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img