30,05,2024

Petrit Selimi: Unë shërbimet i marrë në QKUK!

Must Read

Petrit-Selimi

Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Jashtme, Petrit Selimi ka theksuar se ai dhe familja e tyre marrin shërbime në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Në anën tjetër, analisti politik, Astrit Gashi ka thënë se kjo është qeveria më jotransparente nga të gjitha qeveritë tjera.

“Emërohet një zëdhënës, e ai thotë se nuk jamë zëdhënës”, tha Gashi në emisionin “Debat” në RTK, transmeton Gazeta Blic.

Gashi ka theksuar se nuk është e lehtë të bëhen reforma, mirëpo sipas tij ato duhet të ndodhin. . Gazeta Blic

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img