21,02,2024

Peshkatarin e zë rryma në Gjirokastër

Must Read

Sipas të dhënave i plagosuri është Vasil Papa 69-vjeç nga lagja Granicë dhe është goditur nga rryma duke gjuajtur peshk në lumin Drino.

Kallami i peshkimit ka kapur një nga përcjellësit e linjës së tensionit të lartë. Menjëherë 69-vjeçarit i është dhënë ndihma e parë nga peshkatarët që ndodheshin pranë tij, ndërkohë që për mjekim më të specializuar është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë./NOA/

The post Peshkatarin e zë rryma në Gjirokastër appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img