26,02,2024

Perez e tregon të ardhmen e Ronaldos

Must Read

ronaldo

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është i bindur se ylli i skuadrës së tij, Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga “Bernabeu”.

Mediat e huaja dje kanë raportuar se sulmuesi portugez është takuar fshehurazi me kreun e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, por Perez mohon një gjë të tillë, transmeton KosovaPress.

“E ardhmja e Cristiano Ronaldos do të jetë në Real Madridi”, ka thënë Perez.

Ai është i bindur se ish-ylli i Manchester Unitedit do të vazhdojë ta vesh fanellën e “Los Blancos”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img