23,07,2024

Përdhunohet një vajzë shqiptare në periferi të Romës

Must Read
Përdhunim, foto ilustruese

Mësohet se 2 persona kanë rrëmbyer vajzën nga rruga dhe më pas e kanë përdhunuar në lagjen Prenestina. Në pranga ka rënë një shtetas rumun, ndërkohë që është shpallur në kërkim edhe një person i dytë.

Vajza shqiptare ka mundur të largohet mëngjesin e sotëm nga kampi duke i kërkuar ndihmë kalimtarëve të parë. Prindërit e vajzës u kanë nisur një letër prindërve të lagjes në fjalë, duke kërkuar ndihmën e tyre për ta bashkëpunuar kundër krimit.

The post Përdhunohet një vajzë shqiptare në periferi të Romës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img