04,03,2024

Për çfarë po i bashkojnë forcat, kryetarja e Gjakovës dhe kryetari i Tiranës? (Foto)

Must Read

Në mbishkrimin e kësaj fotografie ai shkruan, se delegatët e maratonës, e cila do të mbahet në Tiranë kanë filluar të mblidhen, ndwrsa, Veliaj e ka quajtur Kusari- Lilën, kolege fantastike, shkruan lajmi.net.

“Delegatët e Maratonës erdhën :) Shumë i lumtur që nesër në #MaratonaTiranes do të kemi Mimoza Kusarin, kolegen fantastike të Gjakovës bashkë me qindra qytetarë nga Kosova, Mal i Zi, Maqedonia etj. #Bashke #Vrapojme”, shkruan ai.

Ndryshe kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari- Lila, është shumë aktive kur është fjala për aktivitete të ndryshme për të vrapuar. /Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img