28,09,2023

Pepe provokues i madh: Shikoni si reagoi pas fitores në ‘El Clasico’ (Video)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-04-at-4.40.59-PM

Pepe ka provokuar tifozët e Barcelonës në stadium.

Pas fitores në El Clasico në Camp Nou të shtunën, yjet e Real Madridit festuan si të çmendur në stadium, dhe aty nuk mungoi as Pepe.

Madje, mbrojtësi kontrovers festoi në drejtim të ulëseve ku po ndodheshin presidenca e Barcelonës.

Shikojeni më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img