25,05,2024

Pensionohet Schweinsteiger

Must Read

bastian

Bastian Schweinstreiger ka vendosur që të pensionohet nga përfaqësuesja gjermane.

Mesfushori i Manchester United ka falënderuar bashkëlojtarët, trajnerin dhe fansat për mbështetjen e dhënë deri tani.

Gjermani ka pasur një paraqitje të dobët në Euro 2016, duke shkaktuar penalti në gjysmëfinalen me Francën, të cilën gjermanët e humbën 2-0.

The post Pensionohet Schweinsteiger appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img