19,04,2024

PD: Nuk kthehemi në Parlament pa një marrëveshje të re

Must Read

Ky vendim është marrë gjatë mbledhjes së Grupit Parlamentar, të drejtuar nga kryetari Lulzim Basha, i cili ka informuar deputetët mbi propozimin e ri të bërë nga ambasadorët Lu dhe Vlahutin.

Edhe pse është shfaqur në hyrjen e selisë së PD-së për të përcjellë deputetët, të fundit prej të cilëve ish-kryeministrin Berisha, Basha nuk ka dhënë për mediat detaje mbi propozimin e ri të diplomatëve.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img