11,12,2023

Pasi humbi vajzën 3-vjeçare në aksident, babait i presin këmbën

Must Read

Aksidenti tragjik u regjistrua pasditen e së hënës në zonën e Freskut në kryeqytet, kur një automjet përplasi për vdekje vogëlushen teksa po dilte nga supermarketi bashkë me prindërit e saj.

Dëmtimi i këmbës ka qenë i rëndë dhe për pasojë, mjekët nuk ka pasur zgjidhje tjetër përveç se për t’ia prerë atë. E rëndë ka qenë gjendja edhe për gruan që humbi vajzën.

The post Pasi humbi vajzën 3-vjeçare në aksident, babait i presin këmbën appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img