21,05,2024

Pasditja e “nxehtë”, dialogu mbledh gjithë liderët e partive (Dokument)

Must Read

Liderët politik dhe përfaqësuesit e subjekteve parlamentare sot do të mbajnë tryezë lidhur me dialogun me Serbisë.
Në një dokument që e ka siguruar Indeksonline, bëhet e ditur se ky takim do të nis në ora 17:00 dhe do të përfundoj në ora 19:00.
Tema e cila do të diskutohet në këtë takim është Dialogu me Serbinë: ndërtimi i platformës dhe koncesusit në Kuvend si dhe emërimi i ekipit negociator, transmeton Indeksonline.
Liderët dhe përfaqësuesit e partive që do të jënë pjesë e kësaj tryezë janë, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, Kryetari i VV-së Albin Kurti, nga AAK Ramush Haradinaj, Kryetari i PSD-së Shpend Ahmeti e të tjerë.
Shikoni më poshtë listën e plotë të tyre./Indeksonline/
 

 
 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img