12,04,2024

Pasdite pritet përkeqësim i motit në Maqedoni

Must Read

Temperaturat do të lëvizin nga 12 deri më 17 gjatë paradites, ndërkaq të njëjtat gjatë ditës do të arrijnë deri më 32 gradë celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, gjatë paradite me diell gjatë pasdite me mjegulla dhe shi.

Temperaturat do të lëvizin nga 14 deri më 30 gradë celsius.

Do të fryj edhe erë e cila do arrijë shpejtësi deri në 90 km/h, ndërsa do ketë edhe ulje të ndjeshme të temperaturave. Moti pritet të jetë stabil gjatë fundjavës.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img