07,12,2023

Pas takimit me Bashën, Meta takohet me Ramën

Must Read

Në takim marrin pjesë kreu i grupit të LSI Vasili, ministri Manjani dhe shefi i kabinetit të kreut të Kuvendit, Sokol Dërvishaj. Ky i fundit e shoqëroi edhe në takimin me Bashën të dielën.

The post Pas takimit me Bashën, Meta takohet me Ramën appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img