03,12,2023

Pas ndeshjes Francë-Shqipëri, shoferi i dehur godet për vdekje këmbësorin

Must Read

Aksidenti ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme, rreth orës 23.30, në dalje të fshatit Bitinckë të Devollit.

Në timonin e makinës ishte 24-vjeçari, Skerdilian Spahi. Ai pasi ka përplasur 38-vjeçatin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se viktima, mund të jetë një endacak nga fshati Çërravë i Pogradecit. Paraprakisht dyshohet se i riu ka qenë nën efektin e alkoolit, kjo pas përfundimit të ndeshjes mes Francës dhe Shqipërisë. /lajmi.net

The post Pas ndeshjes Francë-Shqipëri, shoferi i dehur godet për vdekje këmbësorin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img