30,09,2023

Pas Kusari-Lilës edhe Vjosa Osmani mohon krijimin e partisë me Jahjagën

Must Read

vjosa-osmani

Këtë të diel është thënë se Presidentja aktuale e Kosovës, Atifete Jahjaga është duke planifikuar që të themelojë parti pas përfundimit të mandatit.

Së bashku me të është thënë se do të shkojnë edhe Mimoza Kusari-Lila dhe Vjosa Osmani.

Minuta më parë për Klan Kosovën e ka mohuar një gjë të tilla e para e Gjakovës dhe tash është edhe deputetja e LDK-së Vjosa Osmani e cila thotë se kjo nuk është e vërtet.

“Për herë të parë po e dëgjojë këtë” është përgjigjur Osmani me një sms për Klan Kosova.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img