03,12,2023

Pas incidentit me Mustafin, Neymar bëri edhe këtë veprim të turpshëm (Video)

Must Read

neymar12

Neymar e ka tepruar me sjellet e tij të pahijshme pas fundit të takimit Barcelona – Valencia.

Ylli brazilian e humbi tërësisht kontrollin të dielën, kur Barcelona pësoi 2-1 në shtëpi ndaj Valencias.

Pasi takimi përfundoi, Neymar goditi me shuplakë mbrojtësin e Valencias Antonio Barragan, gjersa ky i fundit po festonte me shqiptarin Shkodran Mustafi.

Por, pas kësaj, mësohet se Neymar ‘shpërtheu’ edhe në tunel, ku ai gjuajti me shishe uji një nga lojtarët e Valencias.

Futbollisti i Valencias, Santi Mina, i cili shënoi ndaj Barcelonës, foli sot para mediave ku tha se ai pa diçka duke “fluturuar” në tunel, por ai arriti t’i shmangej. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img