20,05,2024

Pas Botërorit, Willian transferohet te super-skuadra e La Ligas

Must Read

Pas Botërorit, Willian pritet të bëhet me skuadër të re.
Ylli i Brazilit është pranë transferimit te Barcelona, përcjellë “Lajmi.net”.
Sipas “Mundo Deportivo”, agjenti i lojtarit, Kia Joorabchian, po e bind Chelsean për të shitur lojtarin.
Chelsea kërkon 80 milionë euro për Willian, por Barca po tenton ta ulë çmimin.
Kjo pasi që Willian mbush 30 vjeç në gusht. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img