17,04,2024

Parashikimi i motit për vikend na tregon se “dimri ende s’ka marrë fund”

Must Read
Parashikimi i motit

Në këto kushte do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 0 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga lindja dhe verilindja me shpejtësi 1-4m/s. /Lajmi.net/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img